Komisje wyborcze

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wyborca 20-10-15 21:17

Znowu w komisjach wyborczych siedzą ludzie, którzy nie umieją dodać 2 do 2. Czy te partie nie myślą? Najgorsze, że ci "inteligentni" pchają się na przewodniczących.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-10-15 9:21

Autor 20-10-2015 20:17:17 Znowu w komisjach wyborczych siedzą ludzie, którzy nie umieją dodać 2 do 2. Czy te partie nie myślą? Najgorsze, że ci "inteligentni" pchają się na przewodniczących.
Kto ci dał prawo oceniać "intelekt" innych. Dlaczego nie zgłosiłeś się na członka Komisji Wyborczej. Była to wyborna okazja aby błysnąć swoim "intelektem" i popisać się przy liczeniu głosów. A może nawet byłbyś Przewodniczącym Komisji. Kto to wie?

Odpowiedz Cytuj
Członek komisji 21-10-15 22:12

Prawda. W każdej komisji znajdzie się taki co do dwóch zliczyć nie potrafi. I taki będzie się pchał na przewodniczącego, bo to większe pieniądze, podobno. I pracuj tu z takim. A tak w ogóle to widzieliście ile osób z jednaj rodziny z Racławic siedzi po komisjach. Tato B. chyba dzielił miejsca partii, tylko kto mu na to pozwolił?

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-10-15 23:12

Autor 21-10-2015 21:12:49 Prawda. W każdej komisji znajdzie się taki co do dwóch zliczyć nie potrafi. I taki będzie się pchał na przewodniczącego, bo to większe pieniądze, podobno. I pracuj tu z takim. A tak w ogóle to widzieliście ile osób z jednaj rodziny z Racławic siedzi po komisjach. Tato B. chyba dzielił miejsca partii, tylko kto mu na to pozwolił?
Kto ci każe pracować "z takim" Nadajesz się na przewodniczącego kółka "wzajemnej adoracji".

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem