Zero moralne Bujak

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 5

666 04-04-18 18:47

Zastanawia mnie, dlaczego ta szuja Bujaś nie publikuje na tym swoim "blogu" (a właściwie dzienniczku samochwały) nieprzychylnych mu komentarzy? Przecież on jest taki otwarty ;), taki praworządny, a gdy ktoś próbuje opublikować komentarz nieprzychylny temu pseudonaukowcowi, bez wyjątku to cenzuruje i nie publikuje. Wstyd "panie" "doktorze". Nie zdziwię się gdy kiedyś ktoś splunie w ten twój zakłamany pysk.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-04-18 21:03

Może chce żeby komentarze były tutaj u nas? :)

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-04-18 21:08

A tak a'propos, czemu go tak nie lubisz?

Odpowiedz Cytuj
666 05-05-18 17:22

Zabrakłoby miejsca, by odpowiedzieć na to pytanie. Począwszy od najmniej istotnego wyglądu, a raczej totalnego braku własnego stylu ( i tak jak inne rzeczy plagiatuje wygląd) po absolutną butę, pychę i zwykły debilizm (pomimo tak wysokiego tytułu ponoć naukowego). W Polsce raz na jakiś czas wymieniamy jednego ch...ja na innego. Nazywamy to wyborami. Ot i tyle w temacie.

Odpowiedz Cytuj
EdekZKrainyKredek 11-05-18 22:37

A kim ty jesteś? co reprezentujesz sobą pisząc takie rzeczy?? Myślisz że jesteś anonimowy i możesz opluwać bezkarnie kogo chcesz. Taki z ciebie kozak? Kto w takiej sytuacji jest większym zerem ....

Odpowiedz Cytuj
666 22-05-18 18:59

Wiesz, Edek, może i masz rację, mogę być zerem, ale...
wiem doskonale, że nie jestem anonimowy w sieci, jednakże zależy kto będzie chciał mnie zidentyfikować. Co do bezkarności, przypominam ci, że sam Bujaś około roku temu obiecał na (bodajże na FB), że (cytuję z pamięci) "nie spocznę, aż użytkownik 666 nie zostanie przykładnie ukarany". Co z tego wyszło wszyscy widzimy. Ten humanoid nawet swojej czci i honoru nie potrafi obronić, a ma aspiracje reprezentowania Gminy. Śmiech na sali. Gdzie jego walka o bezpłatną opiekę ginekologiczną dla siebie i przy okazji Kobiet z naszej Gminy? Nic mu nie wyszło, to zapłakał o plac zabaw, bo nawet jego pies nie chce się z nim bawić i ma braki. No i w końcu śmieci wielkogabarytowe. Jedyny słuszny pomysł. Napisałem na jego blożynie komentarz (którego tradycyjnie bał się opublikować), a w którym stwierdziłem, że jest to jedyne zajęcie godne tak wybitnego człowieka. Czy on ma chociaż rodzinę? Żyje sobie wygodnie przy cysiu mamusi i udaje, że ma o wszystkim pojęcie i receptę na rozwiązanie wszelkich problemów. Wyśmiewa kolejnego błazna z 2 mln odwiedzin w mieście rocznie, a sam wciska durnoty o TYSIĄCACH! rozmów z mieszkańcami Gminy. Łatwo policzyć, że od początku do końca kadencji jest to 1460 dni. A więc nawet gdyby odbywał codziennie jedną rozmowę, to gdzie te TYSIĄCE? Istna błazenada. I kto tu jest większym zerem. Ja korzystam z prawa do wolnej wypowiedzi (tym bardziej krytyki osoby publicznej), a on uprawia czczy populizm na który wy dajecie się nabrać. Wygląd gogusia i zgrabne słówka, nie świadczą o poziomie człowieka (humanoida).

Odpowiedz Cytuj
666 11-06-18 18:57

Po co te pytania? Doskonale wiesz humanoidzie, że Kałamarz (i inni Radni) dostają odruchu wymiotnego na twój widok. Po prostu nie chce ci zarzygać tego jakże cebulackiego niebieskiego garniturku. hahahahaha

Odpowiedz Cytuj
Tom666 22-06-18 14:56

I oto mamy ostateczny dowód, że nasz doktorzyna z bożej łaski do reszty sfiksował. Ta cebula chce być burmistrzem, a twierdzi, że MGOK jest wizytówką miasta. Bujaś, bucu, wizytówką może być np nasz kościół parafialny. Tam również ożna spotkać dzieła artystów i to większych niż ten twój Cybis o którym poza swoją wsią niewielu słyszało. Sebastini na ten przykład jest Artystą, a nie jakimś pacykarzem. Ty sądzisz, że centrum kulturalnym jest wiejska świetlica, lub jakiś MGOK. To są miejsca w których tacy nieudacznicy jak ty mogą na chwilkę błysnąć. Jak twoje twierdzenie o wizytówce ma się do twojego jakże wybitnego wykształcenia. Tym wpisem kolejny raz udowodniłeś, że nadajesz się do wideł lub pługa, lecz nie do kierowania Gminą. Jesteś cebulą o wyglądzie zniewieściałego chłoptasia do potęgi n-tej.

Odpowiedz Cytuj
Tom666 19-07-18 12:04

A cóż to? Czyżby nasz jakże wybitny naukowy umysł w końcu nie wytrzymał napięcia i sczezł? Bujaś, a gdzie wypociny na blożynie? Zrozumiałeś, że jesteś błaznem i się poddałeś? Mam nadzieję, że ze startu w wyborach też zrezygnowałeś, jak z prowadzenia pamiętnika erotomana teoretyka jakim była twoja blożyna. Obyś zaginął w odmętach niepamięci i wrócił do zajęć ciebie godnych. Czyli uprawa roli.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 08-08-18 13:25

Pan Bujak jest mądrym człowiekiem!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem