Chore działania ksieciunia

  Zainteresuj tematem więcej osób:


PRZYSZŁY B....STRZ 23-10-17 20:27

Jutro odprawa w domu wariatów na ul.rynek przewodniczącym jest,tuman z dworcowej obecność na widowisku obowiązkowa,bo debil szału dostanie i się posika.ponoć mumia/ z ul.j.kazimierza/ dzisiaj kupowała pampersy i smoczki jak będzie płakał,a siwa jak zwykle ma wszystko w d..ipe,byle pole na lewo kupić i mężusiowi robutkę na gminie załatwić za podwójną cenę.

Odpowiedz Cytuj
Dyrektor 23-10-17 21:18

Odprawa-nie to żałosne pojękiwania debila i chorego człowieka,skierowaliśmy dzisiaj pismo o przebadanie tego durnia,całe życie po kopniaku ze szkoły w woreczkach spędził,w du..ie był i gu..no widział,a teraz cwaniaka gra.hola hola durniu,i ośle największy w mieście.

Odpowiedz Cytuj
Piotr Booojak 24-10-17 12:52

A do kogo to pismo zostało skierowane? Do Starosty, Wojewody, Prezydenta, czy może Pani Premier lub Papieża. Piszecie tutaj takie bzdury, że mi się doktorat w kieszeni zwija.

Odpowiedz Cytuj
MUMIA 24-10-17 18:44

CO CHCECIE mój miły się spisał dzisiaj jestem z niego dumna,brawo malutki jeszcze tylko zapuść/oj nie masz/ namaluj sobie i nagórze i na dole też bo wyglądasz jak hahah woreczek foliowy.

Odpowiedz Cytuj
KSIĘCIUNIU 24-10-17 19:24

TY mumio z j.kazimierza,myśl o sobie ,dlaczego nikt cię nie chciał,bo co,zabalsamowana....już mnie wkurzasz powiem ci.jak łazisz za mną po urzędzie.wszyscy się śmieją.

Odpowiedz Cytuj
Sekretarz 25-10-17 19:47

Ma pan racje panie Burmistrzu,naprawdę wszyscy się smieją z pana i z pana mumii,nikt jej nie chciał a pan chce,zamiast pracować, lata za panem po urzędzie,przecież pan ma fajną żonę,nie taką jak ona karykaturę,mówią też iż założyła panu czipa w samochodzie,i wie gdzie pan z żoną jedzie i potem sms-y,ty baranie a czemu nie ze mna.....

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem