Ksieciuniu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wyborca 07-08-17 18:08

Szok ksieciuniu zabrał pół gminy ze soba na wakacje,nawet ciotke swojej podwładnej .ale zeby kadrową.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 07-08-17 20:41

Ciotka to ściema ,ma za zadanie zagadać jego żonę,a on wymyka się na spotkanie z mumią głogowiecką.

Odpowiedz Cytuj
JASTARNIA 07-08-17 20:47

Co to same głupki do nas przyjechały.mały blady do /du../nie podobny,chudy chwastbrzydoty z ciotką oj szok.....tak małe miasto i tylu głupków.

Odpowiedz Cytuj
Jan 07-08-17 21:48

Ale wy jesteście prostaki. Pisz i maluj elektorat Buraka.

Odpowiedz Cytuj
666 08-08-17 14:49

A nasz mistrz wędliniarski po raz kolejny serwuje nam kiełbaskę wyborczą wypchana papierem toaletowym. Tym razem pt. "Baby Box". Czyżby mu się trafiło i gwałtownie takowego potrzebuje? ;-) Chociaż wątpię, on woli cysia mamusi, niż samemu założyć rodzinę. Tak jest wygodniej. Nurtuje mnie jedynie, skąd nasz wszechwiedzący i arcywspaniały doktorzyna zamierza wziąć na to fundusze? O tym nawet się nie zająknie. Pamiętaj doktorzyno, "Z pustego i Salomon nie naleje". Potrafisz tylko wytykać Kałamarzowi, a sam nie masz najmniejszego pomysłu skąd sfinansować twoje obłąkane pomysły. Ale ciemny lud to kupi. Tępakom z Głogówka takie tytuły imponują i w końcu osiądziesz na tak psyhotycznie upragnionym foyelu. Oby tylko okazał się krzesłem elektrycznym i pogrążył cię w wiecznej niesławie i śmieszności.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 08-08-17 19:34

Do PATAFIANA 666.po pierwsze co znaczy słowo-foyelu,i radzę ci tepaku jak pijesz to nie pisz.i dlaczego fotel swojego przydupasa nazywasz psychotycznym.a twój idol ma rodzinęi ,skarbniczke na boku to jest ok.zastanów się co jest lepsze mieć zonę i ja zdradzać czy być samemu i ok.

Odpowiedz Cytuj
Agas 09-08-17 10:55

A co nas to obchodzi? Niemal każdy jedzie w wakacje na wakacje, a że lubi jeździć w stadzie to też jego sprawa.

Odpowiedz Cytuj
666 09-08-17 11:43

@Agas. Tu masz przykład typowego elektoratu doktorzyny Bujasia. Wytyka innym błędy, a sam nie potrafi po 8 latach uczęszczanie skończyć Gimnazjum, i pisze jakimś dialektem niemiecko-śląskim. To właśnie na takich tytuł "doktor" robi wrażenie. Myślą, że świadczy to o jakimś poziomie (być może intelektualnym), a tymczasem to taka sama zielonkawa kiełbasa wyborcza, jaką serwuje nam Bujaś. Ile inicjatyw już przejawiał? I ile mu z tego wyszło? NIC, jedno wielkie zero!. Ale ciemny lud to kupi. Dla mieszańca szczytem możliwości spędzenia wakacji jest wyjście na Osłobłogę(!), a po powrocie pomoc dziadkom w czyszczeniu obory we Wróblinie. Wybierzcie sobie tego klowna, a sami niebawem zobaczycie jak zrujnuje Gminę.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 09-08-17 19:05

Ty 666 ty jesteś jakiś głupek,co kto pisze to ty matole mówisz bujaś,zmień lelki psychopato,bo mylisz słowa,bzdury piszesz jak byś ćpał,rozwijasz wizję swojej głupoty,i miernoty PATAFIANIE NAJWIEKSZY.a dlaczego obrażasz Dradomira to jego super pomysł.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 13-08-17 20:13

666 jest nadal NAJWIEKSZYM PATAFIANEM SWIATA,CIEMNIAKIEM GŁUPKIEM OSŁEM ITP,ITD.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem