List otwarty

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 7

Mieszkaniec 08-06-17 18:05

Jak 666 boli wykształcenie,pewnie miał problem w szkole.

Odpowiedz Cytuj
666 09-06-17 9:55

Tak mieszaniec, boli mnie wykształcenie. Byle jakie. Gdyby Bujaś był inżynierem, lekarzem, miałby szacun. Ale jakaś nijaka politologia? Ni pies, ni wydra. Wystarczy mieć bajer i być wyszczekanym i można zostać nawet profesorem politologii. Poza tym za kilka lat trendy się zmienią i pan doktor jak chorągiewka zmieni poglądy polityczne. Wolałbym mieć tylko podstawówkę, niż tak nijakie "wykształcenie"

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 09-06-17 18:38

Oj 666 jak to WOLAŁBYM NIE MYŚLEĆ ŻE MASZ TYLKO PODSTAWÓWKĘ oj boraku to pewnie na przedszkolu skończyłeś,i proszę szanuj wykształcenie chyba że w twojej rodzinie są same tumany,lecz myślę że nie,i niema nijakiego wykształcanieNAJWIĘKSZY PATAFIANIE ŚWIATA.

Odpowiedz Cytuj
666 09-06-17 18:44

Mieszaniec, szanuję wykształcenie, lecz takie o którym wspominałem. Dzisiaj każdą dziedzinę można podnieść do rangi "nauki" i w ten sposób powstają takie Bujaki, prof. Kaczyńscy. Po wtóre, jakie ten młody (nie chcę użyć mocniejszego określenia, bo znów naruszę dobra tej mimozy) człowiek ma doświadczenie? Ma chociaż dziewczynę? Śmiem wątpić, jest zbyt zakochany w sobie.

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 09-06-17 20:20

@666 -ty menda daj se siana.Ty tak sam z siebie jesteś takim zawistnikiem czy ci za to płacą.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 10-06-17 18:14

Tak,tak 666 to największa menda,jak mozna być tak głupim aby pisać cyt.Ma chiciaż dziewczynę koniec cyt.tak tylko tepak i osioł bez szkoły może napisać czyli kto.....prostak i ciemniak 666.

Odpowiedz Cytuj
666 13-06-17 16:02

Do obu, mieszańców. Czy wy dupki nie znacie innych uczuć prócz zazdrości? Sami chyba bezustannie komuś czegoś zazdrościcie i myślicie, że nie istnieją inne uczucia. Jest jeszcze pogarda. I dokładnie to uczucie żywię wobec Bujaczka i jego dziedziny "nauki". Najzwyklejsza pogarda. "Człowiek", który w normalnych czasach mógłby uważać za szczęście ukończenie LO, uważa się za pępek świata i wszechwiedzącego, mającego sposób na rozwiązanie wszelakich problemów. Jak wielokrotnie już pisałem,niczego! mu nie zazdroszczę! Niczego! Zwyczajnie nim gardzę, Tyle i tylko tyle. A jeśli jemu i innym to się nie podoba, to już wasz problem. Mam demokratyczne prawo do swojej opinii, i tak wybitny naukowiec jakim jest Bujaczek powinien to uszanować. Czyż nie, panie "doktorze"?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 13-06-17 20:58

Oj 666 brak wykształcenia twojego ciebie poniósł,ciemniaku...

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 14-06-17 14:08

@666 Skłaniam się coraz bardziej ku tezie że ta twoja"pogarda" ma podtekst materialny.Odrabiasz obszczekiwaniem za kosteczki z Pańskiego stołu. Wańkowicz tego typu postępowanie nazywał kundlizmem bez obrazy dla piesków kundelków.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 16-06-17 19:37

666 to pomiesznie najgorszego sortu ludzi,wazeliniarz,lizidupek i boidupek.zazdrości wszystkim,bo cóż może szpec szkoła666, dlaniego LO to niebo.hahahahahahaha

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem