List otwarty

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 7

666 12-07-17 13:17

Nihil novi sub sole. nasze urocze fallusy dalej papugują czyjeś teksty niczego od siebie nie wnosząc. dowiedzcie się fujary jak po rosyjsku nazywa się mgła. tym właśnie jesteście. zapytajcie kogoś starszego, bo nie podejrzewam was o taką erudycję. dupki.

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 12-07-17 14:53

@666 za kogo Ty się uważasz i niby dlaczego mam wymyślać super formy opisywania twoich zachowań na tym forum.Paskudzisz je swoimi wpisami.Na nic innego nie zasługujesz "tumanie"

Odpowiedz Cytuj
666 12-07-17 17:45

Z prostego powodu. wasze patafiany są po prostu nudne i monotonne. ruszcie obaj waszymi resztkami mózgów i błyśnijcie, jak na razie niczym szczególnym się nie wykazaliście, a kreujecie się przynajmniej na doktorantów.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 12-07-17 17:59

666 to największy nieudacznik swiata już biedaczyna niedługo po rosyjsku będzie mówił pierwsze słowo jak twierdzi zna to -mgła-tak jak on wśród nas,mgła bo niby jest a niema tumana lub jak na niego też mówili FUJARY,a po co on nam mówi jak na niego mówili gdy był mały.

Odpowiedz Cytuj
666 12-07-17 19:49

Pantofelek (taki dwu-komórkowiec) ma wyższe IQ i więcej ambicji od ciebie.

Odpowiedz Cytuj
Robin Hood 16-07-17 1:05

Wiecie Orły że te wypociny wiele osób czyta. Aż wstyd pomyśleć kto się za tymi "Nickami" ukrywa.

Odpowiedz Cytuj
666 16-07-17 11:39

A ty Robin Hoodzie strarym zwyczajem tego Forum pewniw wiesz kim jesteśmy. Włąćznie z IP, numerem buta, numerem stanika i adresem domowym i pracy. Tak jak służby Bujasua

Odpowiedz Cytuj
Robin Hood 16-07-17 17:46

Nie oto chodzi. Wyłączna krytyka wszystkiego i wszystkich jest nudna.

Odpowiedz Cytuj
666 17-07-17 11:31

PT Robinie, a gdzie Ty widzisz krytykę "wszystkiego i wszystkich"? Pozwalam sobie tylko na krytykę tego narcystycznego pseudonaukowca Bujasia, z tego powodu, iż nie znoszę młokosów udających Bóg wie kogo, a którzy jeszcze niczego w życiu nie osiągnęli. Mieszkać u mamusi. nie mieć partnerki życiowej i pewnie mieć kota. Czyż to nam kogoś znanego w wielkiej polityki nie przypomina? Jeśli zostanie popełniony ten błąd i Bujaś zostanie włodarzem Głogówka, urządzi nam drugą Koreę. A mieszańcowi dokuczam, bo prócz pustek krytyki niczym szczególnym się nie popisał. NAwet obelgi nie jest w stanie wymyślić.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 17-07-17 20:11

666- ty nie masz szans mi dokuczyć, bo ja słów głupka i wymyślonego normalnego człowieka nie przyjmuję,ty jesteś tak głupi że pisząc do ciebie czekam na następny głupi twój wpis.a że cię boli to że ktoś skończył szkołę to twój problem.i nie wnikaj kto kogo ma bo ty masz tylko do lizania łapy księciunia i nic więcej.a drugą KOREE urzadził nam twój przydupas ksieciuniu na spotkaniu z pewnum sznowanym przedsiębiorcą.i ma kopa w d..ę.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem