LKS PARTYZANT KAZIMIERZ- ROLNIK BIEDRZYCHOWICE tylko Awans!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 6

Gosc 05-09-15 18:10

A kto ma taka moc jednoglosnie odrzucac kandydata moze sie przedstawi

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-09-15 19:51

Autor 05-09-2015 10:15:06 Dariusz F. zgłosił swoja kandydaturę na trenera grup młodzieżowych LKS PARTYZANT KAZIMIERZ- ROLNIK BIEDRZYCHOWICE jednak jednogłośnie została odrzucona.
Kto piszę takie kłamstwa? Darek dostał od nas taką propozycję, ale odmówił z braku czasu i nie czepiajcie się tego chłopa. Rodzicu ty na pewno nie jesteś z Kazimierza.

Odpowiedz Cytuj
Józek 05-09-15 20:22

Jak ktoś nie umie się pogodzić z tym że nikogo nie trenuje i chce poplotkować sobie na jego temat to proszę sobie pisać i kłamać na innym forum a nie mieszać Kazimierza do tego.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny 20-09-15 21:23

Bylem dzis na meczu przegranym ale gra super duzo walki na boisku pierwsze 30 min dominacja pare setek niewykorzystanych i sie zemscilo ale taka jest pilka lecz zgodze sie z poprzednikiem co poniektorzy kibice nie powinni chodzic na mecze wyzywaja swoich zawodnikow szukaja winnych chociarz po 5 meczach jest 12 pkt Znam tych panow z widzenia wydaje mi sie skoro jest fajnie a chcecie aby bylo lepiej to musicie z tym zrobic porzadek

Odpowiedz Cytuj
Kibic 21-09-15 9:51

Widzicie sami że taka łatwa przeprawa przez tą A klasę nie będzie. A co nie którzy po pierwszym meczu pisali awans!?

Odpowiedz Cytuj
Optymista 21-09-15 17:55

W sobotę zawodnicy z Kazimierza smiali się,że z Moszczanka wygrają przynajmniej 5-0 .Życie uczy pokory.Runda jest długa,a większość już w obłokach buja,a bardziej w okręgówce.

Odpowiedz Cytuj
Okolica 21-09-15 19:19

Ciekawe ktorzy to zawodnicy tak sie unosza znam paru i wiem ze nie wszyscy boujaja w chmurach poza tym kto nie szanuje przeciwnika to nie szanuje siebie i kolegow panowie przez takie pisanie gadanie spinanie sie psujecie wasz wizerunek i napuszczacie tych swoich paru fanatycznych kibicow A z doswiadczenia wiem ze przyjezdni zawodnicy sa czuli na wyzwiska a w kazmierzu to juz duza wiekszosc

Odpowiedz Cytuj
Grzesiu 21-09-15 20:23

To widocznie za słabo ich znasz. Niedawno bracia P.obecnie grający przeklinali swoich kolegów i działaczy z Kazimierza,zarzekali się, że grac tu nie będą ,teraz udają wielkich oddanych.Prawda jest taka,że nigdy nic nie było i będzie w naszej ukochanej wsi, bo optymizm szybciej mija niż przychodzić, wszyscy chcą rządzić,a nikt się na tym nie zna.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-09-15 22:05

Jaka życzliwość wypływa z powyższych komentarzy. Sprzątajcie na własnych podwórkach bo macie syf i smród. Żal komuś d. ściska, że w takiej wsi i się da. Wyniki są, jest i radość. Tylko tak dalej Kazimierz. Życzę wysokiego miejsca w tabeli.

Odpowiedz Cytuj
Grześ 22-09-15 12:21

Autor 21-09-2015 21:05:17 Jaka życzliwość wypływa z powyższych komentarzy. Sprzątajcie na własnych podwórkach bo macie syf i smród. Żal komuś d. ściska, że w takiej wsi i się da. Wyniki są, jest i radość. Tylko tak dalej Kazimierz. Życzę wysokiego miejsca w tabeli.
Mieszkam w Kazimierzu jestem kibicem naszego Partyzanta.Przedstawiam fakty,nie sieje fermentu.Bracia P.potrafia zrobić niezłe zamieszanie,więc przestrzegam przed takim scenariuszem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem