Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 29

Boli d. 03-11-16 11:55

Ale mi to - jak został "doktorem" to zmądrzał? Nie wierzę,że coś takiego jest możliwe. Halo - jego przyjaciel ostatnio na FB dodał niezłe hasło: "wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją" i to widać u P.B.

Odpowiedz Cytuj
WYBORCA 04-11-16 9:31

Jesli burmistrz zachowuje się tak jak opisuje PIOTR to skandal,gdzie przewodniczacy rady,katastrofa Mietek.

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 04-11-16 14:24

@666 sam się odkrywasz co sobą reprezentujesz. Zawiść,zazdrość że ktoś ze wsi uzyskał własnym wysiłkiem i posiadanym intelektem tytuł naukowy doktora. A Ty mały człowieczku z jeszcze mniejszym móżdżkiem budujesz swoją wyższość nad ludżmi ze wsi tym że Twoja matka miała dwa razy pecha.Po pierwsze że Cię urodziła a po drugie że w Głogówku.

Odpowiedz Cytuj
666 04-11-16 15:13

Mieszczanin, a skąd ta pewność, iż jestem z Głogówka i tam się urodziłem? Forumowa wszechwiedza? Zwróć uwagę, że już wyżej napisano: "wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją" Weź choćby taką WSZiA z Opola, tam za kasę (np rodziców) spokojnie można zdobyć tytuł magistra, a pozostać zwykłym bucem. Słyszałem o takim z Schlossstrasse.

Odpowiedz Cytuj
WYBORCA 05-11-16 15:52

Jak nasi radni mogą byc takimi lizusami/NR/ ijeszcze lodówka do nich dołączyła a tyle lat nazywała go od najgorszych chamów itp.itd.wstyd wazeliniarze dorosłe osoby a takie wazeliny pewnie najblizsi sia za was wstydzą jaki przykład dajecie swoim bliskim,oraz jak patrzycie w obraz swiety z tą obłudą...

Odpowiedz Cytuj
Mieszczanin 11-11-16 14:06

@666 Ciebie już zaprowadzila i bez doktoratu głąbie miejski.Co widać,słychać i czuć.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 30-11-16 16:57

Brawo super radni Głogówka,powoli zbliżamy się do swiata,bo Stany mają prezylenta elekta ,a Głogówek burmistrza MELEXA,najsłynniejszy burmistrz w polsce burmistrz melex...

Odpowiedz Cytuj
TVP 30-11-16 17:50

Ponoć Telexpres teraz będzie miał nową szatę graficzną tj. na rozpoczęcie telekspresu będzie pruł na meleksie burmistrz Głogówka,z listem pod pachą,krzycząc to ja w europie pierwszy dbam o ekologię i pojazdy elektryczne/z PRL-U/.

Odpowiedz Cytuj
666 30-11-16 19:08

I pewnie jako ekspert od spraw afrykańskich ;-) ubrany będzie w strój szamana z plemienia Zulu (chociaż stosowniejszy byłby Pigmej)

Odpowiedz Cytuj
Bla bla bla 01-12-16 11:56

Meeelex,jeszcze produkują mopiki SIMSON,zakupic dla 15 radnych,sorry 14 bo jednego Simpsona już mamy aby mieli czym dojeżdżać na sesje i do swoich wyborców , dla kalamasza zakupić quada aby ich ogarniał, garażowac obowiązkowo w budkach na targowisku,nauka jazdy na skateparku ,egzamin Rynek1,meeelex

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem