Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 17 z 29

Pytam 30-04-17 0:56

Panie radny Piotrze Bujak. Zabolała prawda? Tak trudno przyznać się do wypowiedzianych słów? Usuwanie historii rozmowy z profilu na facebooku naprawdę nic nie da. Takie standardy stosuje Pan wobec niewygodnych faktów?

Odpowiedz Cytuj
666 30-04-17 10:45

Czyżby (przynajmniej niektórym) otwierały się oczy na prawdziwe, zakłamane i fałszywe oblicze Piotrusia? Usuwanie historii, niepublikowanie komentarzy na blogu (oczywiście krytycznych), tak właśnie wygląda prawdziwe oblicze i dążenie do prawdy pana doktora Piotra Bujaka. W razie (nie daj Boże) wyboru go na stanowisko którego tak bardzo pragnie, najpierw wywali całą dotychczasową obsadę Ratusza (co może i będzie dobre), a następnie obsadzi na stanowiskach swoich przydupasów (równie wielkich nieudaczników) i spierdoli w Gminie wszystko co tylko będzie możliwe. Jak na razie (oprócz nic nie znaczącego zniesienia opłat parkingowych) jego dokonania i obietnice wynoszą dokładnie 0 (ZERO!). Piotruś niczym, ale to kompletnie niczym nie różnisz się od tak krytykowanego przez ciebie Kałamarza. Też nie odpowiadasz na nic, co tobie nie pasuje. Jesteście sobie równi. Chociaż... ty może gorszy, bo przecież nasz doktorat i jesteś "inteligentniejszy".

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 05-05-17 16:59

A 666 dalej fura,a prosiłem zacznij biegać PATAFIANIE.

Odpowiedz Cytuj
666 07-05-17 13:29

Mieszkaniec, gratuluję. Wyprzedziłeś Bujaczka w kategorii ludzi którymi gardzę. JAk zyję , nie widziałem takiego zera jak ty, nawet Bujak nie jest takim czymś. PATAFIANIE

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 07-05-17 18:42

Nosił wilk razy kilka i poniosło PATAFIANA 666, wymyśl coś sam,nie odgapiaj mojego nazywnictwa o tobie 666 NAJWIEKSZY PATAFIANIE,a co juz PIOTRKA LUBISZ BO WIDZISZ ŻE JEST MADRY I WYKSZTAŁCONY,PALI W DUPKĘ ZBLIŻAJĄCA SIĘ KADENCYJNOŚĆ.a przypomnę ci po zmianie władzy kogo gardzisz a komu wleziesz w d..ę lizusie.i proszę jak piszesz to nie furaj,stylistyka, ortografia poziom.spec.szkoły./

Odpowiedz Cytuj
666 08-05-17 7:54

No i odezwał się doktor filologii polskiej, znafffca(!) języka miesz(k)aniec. Nie "odgapiam:, lecz używam twojej najgorszej obelgi, bo ty innych nie znasz. Ewentualnie "jabole", które z upodobanie pijesz pod Biedronką tak ci ślepia wypaliły, że ręce ci się trzęsą i kaprawe ślepia nie pozwalają trafić w klawisze, ("nazywnictwo"). Nawet nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu, że tobą gardzę! bardziej niż nim. Wykształcony, śmiech na sali. Takie "nauki" jak politologia nigdy nie będą dla mnie czymś poważny. Za parę at trendy się zmienią, i dzisiejszy piewca demokracji stanie się zagorzałym zwolennikiem terroru maoistycznego. To jest chorągiewka, która tak się chwieje, jak wiatr zawieje. Tylko na takich jak ty (prostym ludzie) tytuły robią wrażenie. No i co to jest za wyrażenie (wykształcoengo człowieka, po głogoweckim LO) "furanie"? O ile wiem, to tylko "dresy" uzywają tak prostackiego słownictwa. Wal się prostaku.

Odpowiedz Cytuj
666 09-05-17 15:20

Cytat z wiadomego bloga: "Zdumiewająco milczeli, nawet wtedy gdy bezpośrednio prosiłem ich o odpowiedź. " Oni po prostu wiedzą, że: Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 09-05-17 20:52

Co to jest za parę /at/666 tylko taki PATAFIANIE,prostaki mówia /wal się/takie jak ty PATAFIANIE NAJWIĘKSZY NA SWIECIE PONOĆ MAJĄ CI DAĆ MEDAL ZA NAJWIEKSZEGO GŁĄBA. a co ty maSZ do naszego liceum jak ty szpec szkołę skończyłeś PATATATATAFIANIE NAJWIĘKSZY.ps. nie zapomnij przeprać dresu jak pobrudzisz.

Odpowiedz Cytuj
666 12-05-17 11:51

Miesz(k)aniec, przetłumacz poprzedni wpis z twojego na Polski. A tej cebuli Bujakowi, to Kałamarz chyba fuck'a pokazał, że tak się żali.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem