Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 20 z 29

WYBORCA 21-06-17 9:19

Z tego co widać to pan radny nawet bez kampanii wyborczej pokona tego małego i brzydkiego krwiopijcę,takiego chama jeszcze w gminie nie było.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 23-06-17 18:06

Szkoła czyli oświata,straż czyli OSP,mieszkańcy,TWARDAWA,i inni mamy ciebie dość,PIOTREK tak trzymaj dalej,i kopa temu woreczkowi,fałszywcowi,jak ojciec musi się za niego wstydzić,szkoda chłopa,lecz cóż cham to cham.

Odpowiedz Cytuj
Spółka 27-06-17 17:52

Po następnych wyborach,gwarantuję wam iż prezesem zostanie pan A.W.to najlepszy kandydat na prezesa.no i gosciu siedzi w zagadnieniach a nie jak ta,niewiem co,niewiem gdzie niewiem jak.hahahahahah

Odpowiedz Cytuj
Lokator 27-06-17 22:27

Dobrze niech zostanie Prezesem, teraz ma ręce związane (tak oznajmia wszystkim) Jak zostanie Prezesem to spełni obietnice lokatorom, swoim pracownikom, podoła obowiązki służbowe i z swoją działalnością biznesową

Odpowiedz Cytuj
Pracownik 28-06-17 17:44

-lokator- pan A.W. PODOŁA NIE MARTW SIE OTO.a teraz czy pani prezes myśli,samochodem czerwonym/chyba lublin jezdził gościu z Kazimierza i woził ludzi skandal,bez badań psychotechnicznych,bez badań lekarskich to jest szok i woził ludzi do pracy,fakt miał kapelusz,czy to są kpiny,robicie panu burmistrzowi pod górkę.to jest skandal pani prezes spółki z.o.o czy ZOOO.i ta czarna co ciągle gada przez telefon zamiast pracować.

Odpowiedz Cytuj
Lokator 02-07-17 12:46

Bzdura, Pani Prezes pilnuje interesu spółki, na pewno nie dopuściła by łamanie przepisów. Proszę zapytać pracowników ZKG kto dopuścił się do łamania przepisów, podobnie z samochodem elektrycznym?

Odpowiedz Cytuj
Pracownik 03-07-17 18:01

Bzdura,powiadasz,poślę wam zdjęcie jak niejaki damian z kazimierza prowadził pojazd sp.zoo wraz z pracownikami i wysiadał do koszenia.to jest karalne przyszedł odrobić karę i dostanie następną.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca szonów 05-07-17 18:03

I ja się cieszę iż nasz radny sołtys w Szonowie powiedział iż ma go dość,super..p.EWA,p.ANDRZEJ,p.MARIUSZ i zostanie mu pójść tylko na loda,którego się zarzekał że nigdy nie zje,a pani od lodów też chłodem do niego zawiała.czyżby było Józek nie daruję ci tej nocy.

Odpowiedz Cytuj
OSP SZONÓW 05-07-17 19:25

Ej,byłeś na imprezie i wiesz ci mówił,on i tak ma pozamiatane i trzeba z nim dać sobie juz spokój. bo to wieśniak i burak,kierowany prze mumię skarbniczkę,ponoć już NIK się nią INTERESUJE.

Odpowiedz Cytuj
OPS 10-07-17 17:41

Tak byłem i gadałem z nim na drugi dzień tez tak powiedział

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem