Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 21 z 29

Lokator 11-07-17 22:11

Bzdury opowiadacie, nie macie pojęcia o pracy w Spółce, Gminie i ciężkiej pracy Radnego, chyba wyjątkiem jest Radny z Szonowa który gra na dwa fronty.

Odpowiedz Cytuj
666 14-07-17 15:06

No i nasz Bujaś jest na prostej drodze donikąd ;-). Nie dość, że nie ma na tyle cywilnej odwagi, by opublikować (oczywiście krytyczne wobec tego tchórza) komentarze na jego blożynie które zamieściłem, to jeswzcze nie jest w stanie niczego doprowadzić do końca. Ciągle Piotruś czekam, aż nie spoczniesz, hahahahahahahaha. Produkuje nam tony kiełbasy wyborczej, licząc, że ci debile Mieszkańcy to przełkną. Z ogromną radością będę się przyglądał, jego klęsce i upadkowi, gdyby przypadkiem został wybrany na stanowisko Burmistrza. Pycha i egocentryzm cię wykończą mały człowieczku.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 14-07-17 17:34

To że 666 jest tępiony przez mieszkańców wszyscy rozumiemy,to,że nazywa mieszkańców gminy /patrz j/w debilami to świadczy, że szpec szkoły nie skończył i myśli że debile tak jak on to wszyscy/PATAFIAN/,ale że o burmistrzu pisze ps.pycha i egocentryzm cię wykończą mały człowieku,czyżby był na ostatnim spotkaniu sportowym,gdzie ksieciunia skasowano.oj dowiedzieli się ludzie bardzo wiele.

Odpowiedz Cytuj
666 14-07-17 18:55

Mieszkaniec, a czy ty potrafisz zrozumieć kontest> Zwracałem sie bezpośrednio do Bujasia, pytając go o dokończenie sprawy naruszenia jego "dóbr", To on jest małym (moralnie) człowieczkiem. A skoro debili wziąłeś ad personam, no cóż.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 14-07-17 19:43

666 co ty piszesz do Bujasia,napisz co chcesz boidupku i do kogo chcesz,poproś panią aby ci lekcję dała NAJWIĘKSZY PATAFIANIE,I MORALNIE NAJGŁUPSZYM CZŁOWIEKIEM.i dowiedz się szpecu co to jest.ad personam.PATAFIANIE.

Odpowiedz Cytuj
666 15-07-17 15:26

Mieszkaniec, jesteś równie bezpłciowy, przewidywalny i nudny, jak pewien znany nam "doktorek". Obaj nie macie cojones. Nie stać cie na nic innego, niż ten żałosny patafian? Brakuje ci elokwencji i erudycji, by błysnąć jakąś perełką. Tak mnie krytykujesz, a sam nie potrafisz nic nowego wymyślić. Obaj z twoim idolem dokotorzyną jesteście sobie równi. Potraficie tylko poszczekiwać, ale ugryźć to już nie.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 17-07-17 20:43

666-czy ty udajesz czy jesteś tak głupi...piszesz słowa i nie wiesz co znaczą, ja nie mam idola PATAFIANIE NAJWIĘKSZY,a ty masz tego durnia z rynku, toż to -psychopata, tak na niego mówią po ostatnim spotkaniu w sprawie FORTUNY.i patafiana słowa idol,idol,pewnie kazał mu tak mówić jego idol,i mumia z gminy głogówek,mumia ze skarbu,

Odpowiedz Cytuj
666 18-07-17 18:37

A którego słowa imbecylu mieszańcu nie rozumiesz? i znów będę ci musiał tłumaczyć durniu

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 18-07-17 19:33

666- rozumię wszystko,ale jak popuściłeś w gacie był smród na całym mieście....PATAFIANIE NAJWIĘKSZY.i nie mów do mnie imbecylu,tak jak twój tata na ciebie mówił,i chwała mu za to miał rację.cóż tata mądry a syn 666-debil.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem