Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 25 z 29

666 09-09-17 15:58

Pozwolę sobie skopiować kolejny komentarz na blożynie tego zakłamanego, dwulicowego doktorka": "Tym razem to ma być krakowska sucha, żywiecka, kabanosy, czy może metka? Aaaaaaa, nie, przepraszam, to wyborcza ???? ???? ????" Oczywiście kolejny raz zabrakło mu cywilnej odwagi, by go opublikować. Na szczęście, jak można sądzić z niektórych tutaj komentarzy, są mieszkańcy, którzy zaczynają dostrzegać populizm i zakłamanie tego błazna. Nawet nie raczył odpowiedzieć na pytania innych Forumowiczów tu zamieszczonych. Przy okazji, jak tam postępy w ściganiu mnie przez organy? A może odpowiedź brzmiała "mała szkodliwośpołeczna"? Czyli jesteś zbyt "krótki" by ktoś się tobą zainteresował Piotrusiu Panie.

Odpowiedz Cytuj
666 09-09-17 15:59

Przepraszam za "literówkę". Kolejny błazen mieszaniec pewnie nie omieszka mi tego wytknąć.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 14-09-17 18:58

Jakie kryteria wyjazdu na Litwę? Kto ustalił takich reprezentantów gminy? Żenada

Odpowiedz Cytuj
666 15-09-17 9:21

Czy mamy rozumieć, że w skład delegacji wchodzi nasz lokalny błazen Bujaś?

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 18-09-17 2:25

Właśnie nie. Pojechały wielkie przeciwniczki naszego burmistrza.i paru z kilku. Dobrze się bawią za nasze pieniądze. A on taki naiwny że je zabrał. Chyba na listę nie spojrzał.

Odpowiedz Cytuj
666 18-09-17 10:58

W sumie masz rację. Kałamarz nie jest Zygmuntem II Augustem i w dzisiejszych czasach już się błaznów nie zabiera ze swoim dworem. Z drugiej jednak strony, gdyby Bujasia zabrał, Litwini pomyśleliby, że Burmistrz Głogówka ma osobistego lokaja. Jednak etykieta nie pozwala, by nas reprezentował ktoś, od kogo trąci oborą i na butach z noskami widać resztki słomy.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 19-09-17 11:32

Z tego co mi wiadomo wyjazd nie był za free , także WASZE pieniążki pozostały w urzędzie a wyjechać mógł każdy , tylko nie każdy kwapił się aby przyjąć Litwinów do swoich domów na wymianie, dlaczego wtedy nie było o tym głośno? dlaczego nie 'biliście się' o to aby któregoś z nich ugościć ?

Odpowiedz Cytuj
666 25-09-17 15:15

Dwa cytaty: 1 "Ze swojej strony zapewniam tylko, że jestem odpowiedzialny za każde moje słowo, i uchylać nigdy się nie zamierzam." Dałeś Bujaś słowo, że nie spoczniesz, póki nie zostanę ukarany. I co? Deklarujesz otwartość i chęć komunikacji ze społeczeństwem, a brakuje ci odwagi i argumentów, by odpowiedzieć na zadane na tym Forum pytania. O obwodnicę i moje ściganie. Żałosne. 2 "Tam media informują, że w dniu urodzin nieżyjącego już Kim Dzong Ila – określanego mianem ojca narodu i kochanego przywódcy" Skoro już cytujesz takie teksty, to pozwolę sobie zacytować co niedawno powiedział potomek tegoż: "Przerażony pies skowyczy najgłośniej", (to przy okazji prób z rakietami i komentarza Trumpa). Zastanawiam się w takim razie dlaczego tak głośno skowyczysz. Czyżbyś był przerażony tym, że twoje notowania idą w dół, i maniakalnie upragniony stołek może znaleźć się poza twoim zasięgiem? Społeczeństwo zaczyna się na tobie poznawać. Nikt inny, tylko ty robisz zadymę, a Kałamarz (skądinąd słusznie) ma cię w dupie. Jesteś żałosnym megalomanem. Znikniesz z życia społeczeństwa Gminy Głogówek jak kamfora.

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 01-10-17 14:39

@666-" Społeczeństwo zaczyna się na tobie poznawać. Nikt inny, tylko ty robisz zadymę, a Kałamarz (skądinąd słusznie) ma cię w dupie. Jesteś żałosnym megalomanem. Znikniesz z życia społeczeństwa Gminy " Kto Cię dupku upoważnił do wypowiadania się w imieniu społeczeństwa Gminy. Jeżeli masz takie parcie na szkło to wypowiadaj się w własnym imieniu. Ale cię Ten Bujak boli!

Odpowiedz Cytuj
666 02-10-17 11:01

@ taki sobie. Jeśli już kogoś cytujesz,to w całości. Natomiast kto mnie upoważnił do wypowiadania? O to musisz zapytać twojego idola Bujasia. Jako wybitny naukowiec w dziadzinie politologii na pewno ci odpowie, że to nasza Konstytucja. To się nazywa wolność słowa. W jednym tylko masz rację. Bujaś dość mocno mnie "boli". Wynika to z tego, iż mam organiczną wręcz odrazę do takich bubków. Bez własnego stylu, naśladującego powszechnie panujące trendy, wywodzący się z jakiegoś zadupia, a który oprócz wątpliwego osiągnięcia w zakresie (długo przeprowadzanego przewodu doktorskiego) niczego w życiu nie osiągnął. Jakie on ma doświadczenie życiowe? Wam się wydaje, że tytuł daje już wszystko. Otóż nie, trzeba jeszcze w życiu zjeść beczkę soli, by móc coś o tymże życiu powiedzieć, a nie tylko wszystkich pouczać. Spójrz ile jest kwestii, które zrzuca Kałamarzowi, a sam postępuje identycznie. Pierwszy z brzegu przykład - nie udzielanie odpowiedzi na zadane pytania. Cenzura na swojej blożynie. Jeszcze wymieniać?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem