Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 26 z 29

Mieszkaniec 02-10-17 18:04

Przez tak żałosnego 666/PATAFIANA/czyli ciemniaka/ forum ginie bo nikt z głupkiem nie chce pisać,to co napisał j/w to katastrofa mówiłem mu jak furasz i pijesz to nie pisz.a i 666 błazen,mumia błazen już wkrótce zmiana

Odpowiedz Cytuj
666 03-10-17 13:36

Mieszaniec, to Forum ginie przez takich imbecyli jak ty. Widząc nowy wpis mieszańca z góry wiadomo, że będzie o patafianie 666, zawierający zawsze te same zwroty. Nie jesteś w stanie (brak inteligencji?) napisać niczego nowego i jak mantrę powtarzasz te same teksty. Wnieś coś nowego! I gratuluję, Nie wiedziałem, że to Forum ma funkcjonalność komunikacji głosowej: "....to katastrofa mówiłem mu jak furasz i pijesz ....." Rzuć już tą trzecią klasę gimnazjum, którą powtarzasz już 7 lat, weź łopatę i idź poprawiać drogę do Wróblina.

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 03-10-17 16:02

Autor 02-10-2017 10:01:05 @ taki sobie. Jeśli już kogoś cytujesz,to w całości. Natomiast kto mnie upoważnił do wypowiadania? O to musisz zapytać twojego idola Bujasia. Jako wybitny naukowiec w dziadzinie politologii na pewno ci odpowie, że to nasza Konstytucja. To się nazywa wolność słowa. W jednym tylko masz rację. Bujaś dość mocno mnie "boli". Wynika to z tego, iż mam organiczną wręcz odrazę do takich bubków. Bez własnego stylu, naśladującego powszechnie panujące trendy, wywodzący się z jakiegoś zadupia, a który oprócz wątpliwego osiągnięcia w zakresie (długo przeprowadzanego przewodu doktorskiego) niczego w życiu nie osiągnął. Jakie on ma doświadczenie życiowe? Wam się wydaje, że tytuł daje już wszystko. Otóż nie, trzeba jeszcze w życiu zjeść beczkę soli, by móc coś o tymże życiu powiedzieć, a nie tylko wszystkich pouczać. Spójrz ile jest kwestii, które zrzuca Kałamarzowi, a sam postępuje identycznie. Pierwszy z brzegu przykład - nie udzielanie odpowiedzi na zadane pytania. Cenzura na swojej blożynie. Jeszcze wymieniać?
Nie manipuluj dupku używając do tego wytrychu Konstucji.Mów co chcesz w własnym imieniu i nie podpieraj się w swoich zacietrzewionych zawistnych opiniach społeczeństwem.Dla Ciebie większość mieszkańców wsi to gorszy sort bo wywodzący się "z jakiegoś zadupia". Męczy Cię kompleks "yntelegenta w pierwszym pokoleniu.W Twoich tekstach wyłazi to jak słoma z butów.

Odpowiedz Cytuj
666 03-10-17 16:42

@taki sobie. Ze mnie taki "yntelegent", jak z Bujasia naukowiec. Wyobraź sobie, że jestem absolwentem głogoweckiej ZSZ. A wypowiadam się wyłącznie we (nie w "w") własnym imieniu. Brak podpisu wynika z prostego faktu, iż daję szansę doktorzynie by w końcu dotrzymał obietnicy i mnie zdemaskował i przykładnie ukarał, co solennie obiecywał. No i na koniec. Weźcie ludzie nie kalkujcie moich tekstów ("słoma z butów, zadupie") i bądźcie jreatywni pisząc coś swojego, od siebie. Nie wstyd ci, że małpujesz kogoś kogo nazywasz dupkiem?

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 04-10-17 13:56

Autor 03-10-2017 15:42:26 @taki sobie. Ze mnie taki "yntelegent", jak z Bujasia naukowiec. Wyobraź sobie, że jestem absolwentem głogoweckiej ZSZ. A wypowiadam się wyłącznie we (nie w "w") własnym imieniu. Brak podpisu wynika z prostego faktu, iż daję szansę doktorzynie by w końcu dotrzymał obietnicy i mnie zdemaskował i przykładnie ukarał, co solennie obiecywał. No i na koniec. Weźcie ludzie nie kalkujcie moich tekstów ("słoma z butów, zadupie") i bądźcie jreatywni pisząc coś swojego, od siebie. Nie wstyd ci, że małpujesz kogoś kogo nazywasz dupkiem?
Popatrz,popatrz; dupek i w dodatku megaloman uzurpujący sobie autorstwo popularnych powiedzeń funkcjonujących w obiegu społecznym. Rzeczywiście wstyd na prowadzenie z Tobą polemik. Amen!

Odpowiedz Cytuj
śmiechu warte 04-10-17 14:35

Panie Radny Bujak. Chcę pokazać jak manipuluje Pan opinią publiczną piętnując zachowanie Radnego Żebrowskiego, a siebie stawiając jako wzór kultury i dobrego wychowania. Prawda jest zupełnie inna Panie Bujak. Oto fakty: - Na swoim profilu na facebooku pisze Pan "O ile wyzwiska w moją stronę przyjmowałem w milczeniu, nie będę się godził na akty słownej agresji i wulgaryzmy skierowane w stronę kobiety (...) Muszę stwierdzić, że brzydzę się mężczyznami, którzy zachowują się w ten sposób." - Natomiast w marcu w Restauracji Starówka głośno wypowiadał się Pan jak to będzie Pan nagrywał Radnych i Burmistrza. Pewna kobieta zwróciła Panu uwagę,że to niekulturalne. Jaka była Pana odpowiedź? Bezpodstawnie nazwał Pan tą kobietę KONFIDENTEM! Czy to jest zachowanie godne Radnego???

Odpowiedz Cytuj
Ps.JAŚ FASOLA 09-10-17 17:53

Prawdę powiadam wam nagrywanie burmistrza naprawde by sie przydało/jest kilka fajnych z mumia w pewnych sytuacjacjacjach,nie dwuznacznych ale to za jakis czas obleci wszystkie madia,nawet z ostatnich trzech tygodni jest jedno super,fakt nie na naszym terenie ale interesujące...a w restauracji to wszystko się mówi i jest ok.bo to miejsce odpoczynku..a ta osoba to naprawdę konfident,to czemu sama pisze o sobie.hahahahahah,TEŻ KIEDYŚ TAKI BYŁEM ALE PRACOWAŁEM DLA JÓZKA CO MI OBIECAŁ.OBIECAŁ,OBIECAŁ i sam wziął

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 10-10-17 13:08

Strasz strasz aż się zesrasz. Bujak też straszy ico?

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 10-10-17 16:07

Autor 10-10-2017 12:08:19 strasz strasz aż się zesrasz. Bujak też straszy ico?
Jak się podszywasz pod czyjegoś nicka to pisz tak jak on. "Nie strasz ,nie strasz bo się zrymujesz". Wulgaryzmy i literówki Cię zdradzają marna podróbko.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem