Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 27 z 29

.......... 10-10-17 17:12

Wulgaryzmy i literówki Cię zdradzają marna podróbko. Cię, czyli kogo?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 11-10-17 19:45

Co tam u patafiana ponoć zmienił nazwę i zowie się OGR i liże ksieciunia byty lecz już niedługo,ogrze ksieciuniu bęcie tobie lizał to wy takie dwa lizaki.

Odpowiedz Cytuj
MDK 11-10-17 19:55

Jestem w szoku co ten kita opowiada o burmistrzu,czuje się tak jak mówi pewnie,bo za rok go już nie będzie,i może mu skoczyć,wie tyle o nim że go sprzeda,min.podarki,upominki itp.itd.....inne fakty inne faktury np.pani z racławic ,woda zamieniała się w wino....itp..albo 40 procent.

Odpowiedz Cytuj
666 21-10-17 15:59

A cóż to za cisza na Forum, moi kochani? Czyżby jakiś przyszły profesor biegł z obłędem w oczach po mieście ze służbami i pianą na py gładziutko ogolonej buźce (to w ogóle ma zarost?) i szukał swego ulubieńca 666, a wy ze strachu wolicie siedzicie cicho by i wam się przy okazji nie oberwało? Mieszaniec, co z tobą?

Odpowiedz Cytuj
Abc 23-10-17 20:18

Jak to szybko można było ustalić kim jest ten tępak 666,sam nieuk,i tak go to boli że ubliża ludziom wykształconym,czysto ubranym i dbającym o siebie,bo jemu co, nafurać sie, wina napic wylizać buty księciuniowi to jego cel w życiu,lecz już niedługo biedak będzie lizał czyste buty ale od spodu.

Odpowiedz Cytuj
Zagadka 29-10-17 12:16

Spisywanie od jednego autora – plagiat. Od dwóch – kompilacja. Od trzech lub więcej – ? (wpisać właściwy tytuł naukowy ;-) ).

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-10-17 19:03

Mamy przykład zmiany ludzi,przecież ten mały woreczek nic by nie miał,jak by mu nie pomogli ludzie teraz ich ignoruje,już, nie długo,ty cwaniaku,i ty mumio,szrek jest ładniejszy od ciebie,i nogi podnoś wysoko na progach bo mietek na ciebie zapoluje ,i skończy się tak ja kiedyś,choć ponoć już podchodzi./oj jak się dowie mały drobny o do d...py nie podobny.

Odpowiedz Cytuj
666 03-11-17 12:57

Maleńki cytat z wiadomej nędznej blożyny: ..." W związku z faktem, że prawie identyczna uchwała funkcjonuje w Gminie Cisek ......" Czyżby kolejny plagiat w wykonaniu Bujasia? Nie stać go na nic pochodzącego z własnej wygolonej główki?

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 03-11-17 19:13

No i co z tego że podpatrzył w Gminie Cisek jak powinna być zredagowana taka Uchwała.Uczyć się choćby od diabła jeżeli ma to służyć dobrej sprawie. Tu Cię boli przydupasie Niezależnych że te Twoje groszoroby straciłyby na dietach. Jak Ci ludzie mają czelność nazywać się przedstawicielami naszych społeczności kiedy jedno co ich interesuje to kasa.

Odpowiedz Cytuj
666 04-11-17 12:00

Taki sobie, w zasadzie masz rację (jeśli chodzi o uczenie). Lecz moim zamysłem było poddanie refleksji, że co ten błazen nie wymyśli, to jest to zapożyczenie od innych. On sam jeszcze nic (literalnie NIC) sam nie wymyślił. W moim odczuciu, stanowi to jednie przyczynek do namysłu, czy ten jego doktorat rzeczywiście powstał w jego łepetynie (czego zresztą nigdy nie ukrywałem, iż w to wątpię), czy może też jest kompilacją. Ale to subiektywna opinia. Zresztą on sam solennie obiecywał przykładne ukaranie mnie za pomówienia, a jak dotychczas niewiele zrobił. Czyżby z obawy, że coś niewygodnego może się wydać? Jedno trzeba mu jednak przyznać. Socjotechnikę ma naprawdę nieźle opanowaną. Szacun. Tak potrafi zmanipulować ciemne masy (czyli was), że łykacie jak indor kluski wszystkie jego populistyczne hasła. Te bannery na jego blożyne, ta poza w wystąpieniach publicznych,oh, ah, a wy to kupujecie. Śmiech i żal zarazem. Jedyne czego ten bubek dokona, to kompromitacja siebie i jego popleczników.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem