Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 28 z 29

Jasiu 21-11-17 9:33

Bardziej jak obecna władza już się nie można skompromitować

Odpowiedz Cytuj
ZK 21-11-17 15:21

MOŻNA. Ten baran z gładziutką buźką niby naukowiec czy doktor wrzucił listę rzeczy które dzięki nie mu zostały zrobione w naszej gminie. K...wa co za im.....cyl!!! Siedzi piwko chleje i udaje dorosłego a na osobę publiczną to wypadałoby się nie zataczać (po 1 piwku ) ale były prezydent Olek to i on może sobie... Już robi podbudowę pod wybory chyba podwalinę a zresztą ludzie go znają i ocenią jak sam napisał błazen

Odpowiedz Cytuj
ZC 21-11-17 15:57

No i juz zaczynaja atakowac tylki odrywane ze stolkow. Wy sie niczego nie wstydzicie. Wy nie macie honoru za grosz. Merytorycznie zero, to zaczynacie obrazac.

Odpowiedz Cytuj
DS 21-11-17 16:04

Nie stac was na nic wiecej? Ciagle pomowienia klamstwa. Zenada. Moze czas podyskutowac na argumenty ktorych nie macie. 2018 bedzie kompletna zmiana w gminie. Jasne ze niektorych to boli bo straca swoje niesluszne wplywy ale zyskaja zwykli mieszkancy gminy.

Odpowiedz Cytuj
Opary absurdu 29-11-17 15:25

Proponowałbym jeszcze interpelację w sprawie zakupu dla mieszkańców lokali wymienionych przez naszego geniusza darmowych prezerwatyw. Byłaby szansa, ze w Gminie nie zostanie "wyprodukowany" kolejny błazen który za kilka lat zamarzyłby o stołku burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Taki sobie 30-11-17 14:05

Wszystko można sprowadzić do absurdu żeby wykpić pożyteczną inicjatywę mogącą uratować niejedno życie ludzkie. Wiesz "wesołku" ilu ludzi wegetuje w tej Gminie na skraju nędzy i koszt takiego urządzenia to miesięczny wydatek na przeżycie. Jak przystało na nowobogackiego nuworysza miast inicjatywie nadać praktyczny kształt możliwy do zrealizowania dla najbardziej potrzebujących to wykorzystujesz go przeciwko osobie inicjatora. Widocznie tylko na tyle Cię stać.

Odpowiedz Cytuj
666 01-12-17 11:47

@ Taki sobie: a może wpis Oparów, to tylko głos (refleksja) kogoś, kto zdaje sobie sprawę z populizmu doktorzyny? Zabawne jest ta typowo małomiasteczkowa fascynacja literkami przed nazwiskiem. Prawdopodobnie większość interpretuje to "dr" jako namaszczenie na półboga. Nawiasem pisząc, nawet o takiego półboga w bieli trudno w Głogówku i okolicy. A tu wyskakuje jakiś fircyk, który diabli wiedzą jakim cudem po kilku latach (podkreślam, LATACH) zdobył ten tytuł w jakiejś pseudonaukowej dyscyplinie. Spójrzcie z perspektywy czasu na to co politolodzy głoszą. Co jakiś czas zmiana frontu. W swoich poglądach są równie stali co chorągiew na sztormie. Jak na razie u doktorzyny widoczne jest tylko bicie piany i tani (w tym wypadku dosłownie) populizm. Podaj mi proszę ile w ostatnim czasie mieliśmy zejść śmiertelnych w Gminie w wyniku zaczadzenia? Dopiero po nagłośnieniu sprawy przez media chłopaczyna "podłapał" temat i próbuje na tym zbić kapitał polityczny w celu osiągnięcia obsesyjnie pożądanego stanowiska Burmistrza. Przecież jego pomysły to same kalki od innych, w tym wypadku uzasadnione jest moje podejrzenie co do rzetelności obrony swojego doktoratu. Wybierzcie tego błazna, a gwarantuję, iz po roku w Gminie będziemy mieli zarząd komisaryczny. Ten błazen nas zruinuje i ośmieszy bardziej niż obecny. Amen.

Odpowiedz Cytuj
777 01-12-17 12:45

666 ma jakieś rozdwojenie jaźni. Pisze jako jakieś opary, potem jako 666. Typowy internetowy napinacz i pieniacz. Zazdrość się z ciebie wylewa. Sam co osiągnąłeś w życiu?

Odpowiedz Cytuj
666 01-12-17 13:36

@777. Zapomniałeś dopisać, że w dniu 12 listopada pisałem również jako absolwent głogoweckiego LO. Czyli typowy analfabeta. Nie ja jeden podszywam się pod innych i piszę plagiaty. A co do moich osiągnięć - no cóż, pewnie chciałbyś być na moim miejscu.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem