Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 29 z 29

WYBORCA 10-12-17 17:14

Ludzie niech ten 666 nieudacznik przestanie się udzielać na tym forum,toż to głupek i tepak.dlatego ludzie przestali korzystać z tego forum przez lizidupka 666.jak przestanie furać to dopiero niech pisze.po terapii.

Odpowiedz Cytuj
666 11-12-17 13:58

Oj, mieszaniec, mieszaniec. Nie zmieniaj nicku i nie pisz jako ktoś inny, bo styl cię pajacu zdradza. Nie dziwię się, że tak bronisz bujasia, w końcu mocno sie interesuje twoją "szkołą", czyli SOSW, którą tak jak on obronić doktorat ty już kilka lat próbujesz ukończyć.

Odpowiedz Cytuj
666 13-12-17 19:20

Widzę że nasz włodarz przygotował sobie transport ze stanowiska czyżby miało to być tak szybko że sankami,a na pl.wolności postawił swój pomnik.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 15-12-17 17:55

A co to 666 wpadł w panikę,jak prawdę napisał o swoim pracodawcy,nie bój sie w domu kultury i tak jesteś ostatnim dupkiem,wysoki do nieba i głupi jak trzeba.

Odpowiedz Cytuj
666 21-12-17 11:16

A cóż to? Bujasia sparło intelektualnie i zamilkł. Nie masz już mędrcze nic konstruktywnego (lub splagiatowanego) do powiedzenia? Oj chłoptasiu, potwierdzasz, że jesteś miałki.

Odpowiedz Cytuj
666 02-01-18 11:48

Pozwolę sobie podać Państwu dwa (z wielu) linki, które uprawdopodobniają moją zeszłoroczną tezę, że nasz mędrzec i wielce uczony doktorzyna, w swej naukowej łepetynie nie jest w stanie nawet życzeń świątecznych wymyślić samodzielnie, i musi się wspomagać zapożyczeniami. o zresztą czyni w wielu przypadkach. Podaję to pod rozwagę w kontekście tegorocznych wyborów i jego maniakalnego zapędu na stanowisko Burmistrza. zal.pl Piotrusiu [LINK] [LINK]

Odpowiedz Cytuj
666 04-01-18 15:23

Kolejne drobne potknięcia naszego geniusza. ".....W mojej zaprezentowana przez niego postawa .....", Piotruś po jakiemu to? Na polszczyznę raczej nie wygląda ;-p. No i czy wynagrodzenie naukowców na tak czcigodnym i szacownym Alma Mater, jak twój rodzimy UO jest tak małe, że nie stać cie na zakup skanera? Musisz publikować nędznej jakości zdjęcia z jakiegoś kiepskiego telefonu? A jeśli nawet, to osoba tak biegła w informatyce, potrafiąca nawet odczytać pochodzenie pliku doc, nie potrafi obsłużyć nawet prostego edytora zdjęć online, który w magiczny ;-) sposób poprawi jakość zdjęcia i uczyni je o wiele czytelniejszym? Chyba tracisz formę Piotrusiu. I tak się skompromitujesz, gdy "ciemny lud" cię błaźnie wybierze na swojego włodarza.

Odpowiedz Cytuj
666 24-01-18 12:10

No i kolejny kwiatek tego błazna. "Liczby nie kłamią" więc wytłumacz mi doktorzyno jak to jest: statystycznie z moim psem, mamy po trzy nogi. Wytłumacz mi to jeśli swoim wielce oświeconym umysłem potrafisz to uzasadnić. Śmiech na sali. Kolejne opium dla mas i kiełbasa wyborcza. Ale ciemny głogowecki lud to kupi i raczej (niestety) dokona tego katastrofalnego dla Gminy wyboru, a ty nieudaczniku i zero moralne zasiądziesz na tak obsesyjnie upragnionym fotelu. Ale to tylko dzięki takim peanom na własną cześć. Choćby przez skromność powinieneś komu innemu zlecić takie teksty. Lecz twoja pycha i samouwielbienie na to nie pozwalają. Odsyłam do wierszyka Jana Brzechwy. I pamiętaj, "pycha zawsze prowadzi do upadku".

Odpowiedz Cytuj
666 09-02-18 12:07

A cóż to? Naszej Bujasi się "przytrafiło" ;-)? Pan (a może pani?) doktor był/a nieostrożny/a i teraz potrzebuje fachowca, by poprowadził ciążę? Twój populizm Piotrusiu Panie nie zna granic. Dla zdobycia poklasku, napiłbyś się umarłemu z ucha.

Odpowiedz Cytuj
Jan 16-02-18 11:26

W obecnej chwili za petycją w sprawie przywrócenia darmowego ginekologa podpisało się 0,96% mieszkańców naszej gminy. Wynik doprawdy imponujący! A co z mężczyznami? Panie radny zwracam się z prośbą o stworzenie darmowych wizyt u urologa! Czy mężczyźni są gorsi? Czy oni nie zasługują na darmową wizytę? Dosyć dyskryminacji!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem