Radni głogowka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 29

Wyborca 04-08-16 17:33

Te wpisy wyżej pachołków ksieciunia,wazeliniaży,to takie skomlenie bezsilnosci,już wkrótce nowe wybory samorzadowe i wtedy zaśmieje się-hehe i ja też/a ja to w wojsku du.a...

Odpowiedz Cytuj
Lady 04-08-16 23:15

"Pachołki księciunia", "wazeliniarze" takie standardy będziecie stosować? Kto na was zagłosuje? Chyba tylko czytelnicy "nowin z gówna". Dedykuję wam piosenkę "Mniej niż zero".

Odpowiedz Cytuj
Lekarz 05-08-16 0:44

Nie prawda. Hasło"podobno"jest dobre, bo ludzie już wietrzą sensację, nic się nie stało złego.

Odpowiedz Cytuj
Przekorny 05-08-16 14:42

Jak może być sprawnie zarządzana firma w której na korupcyjnych układach funkcjonują Prezes -protegowany burmistrza.Nienaruszalni pracownicy radni wsadzeni przez burmistrza w zamian za popieranie jego polityki w radzie Miejskiej + członkowie rodziny burmistrza. Skażenie wody w Głogówku to sygnał ostrzegawczy. Następne to wodociągi wiejskie ze swoim zdekapitalizowanym zapleczem produkcyjnym i zaniedbaną siecią. Zabawię się w proroka:burmistrz na ściekach popłynie w niebyt. Utopi się w nieodprowadzanej kloace... w poszukiwaniu strategii rozwoju Gminy.

Odpowiedz Cytuj
Poprawka 05-08-16 15:05

Do przezornego. Burmistrz nie popłynie. Tak jak Mencler dostanie ciepłą posadkę (być może właśnie w ZMK) i będzie sobie spokojnie żył. A kloaka jak była, tak będzie w Głogówku.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 21-08-16 14:43

Do -lady - mniej niż zero to jestescie wy wszyscy-stare powiedzenie mówi-pokaż kim otacza sie włodarz a powiem ci kim oni sa -głupkami w tym przypadku,to wy bo, głupkiem może kierować każdy,tak jak wami...

Odpowiedz Cytuj
Mieszaniec 10-09-16 19:18

"Po sesji: Andrzej Kałamarz milczał w sprawie Aqua Silesia i bakterii coli…" Bujak, wytłumaczenie jest całkiem proste, nawet Kałamarz wie, że: Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Już jest wystarczająco głupi.

Odpowiedz Cytuj
Mieszaniec 14-09-16 16:01

Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!" Bujak miernoto, kończ waść, wstydu oszczędź. Toswiadczy o twoim poziomie.

Odpowiedz Cytuj
MIESZKANIEC 14-09-16 19:04

A co powiedzą ci radni co z burmistrzem na litwę pojechali,sprawdzamy kto za to zapłacił,kto sponsorował,idt. Itp. I kto był przewożnikiem tego autobusu. Jaki był koszt tej wieśniackiej wycieczki naszych wszechwiedzacych...

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 14-09-16 19:14

MAM PYTANIE -DO WYBORCY-,po co zamieszczasz wierszcz o naszym burmistrzu,kazał ci czy co zwolni cie jak nie zamieścisz o SIPMSON Z HELBERGU daj na amen...samochwało i du ...lizie,cytat/wiersz SIMPSONA-SAMOCHWAŁA TO O NASZYM WŁADCY.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glogowek.istrefa.com

istrefa gmina Głogówek | istrefa powiat prudnicki | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głogówek - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat prudnicki, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem